Видавнича група «Основа» 17 серпня 2018 року приймала представників різних областей Україні в м. Харкові, де відбувся семінар, на якому висвітлювалися питання щодо методичної допомоги освітянам. Від Донецької області в роботі семінару брала участь методист інформаційно-бібліотечного відділу Ткаченко Г. М.
Директор видавництва Грішина Інна Іванівна привітала всіх учасників семінару й окреслила перспективи діяльності Видавничої групи «Основа» на 2018-2019 навчальний рік.
На семінарі порушувалися питання щодо впровадження НУШ, оновлення навчальних програм, дистанційного навчання вчителів, підбито підсумки професійного конкурсу для освітян «Спікер року», наголошено на актуальності проведення освітніх інтернет-марафонів, представлено інформацію щодо участі ВГ «Основа» в освітній конференції EdCamp.
Також було висвітлені питання щодо передплати періодичних видань, мотивування авторів, які друкують свої наробки на шпальтах ВГ «Основа»; представлено асортимент методичної літератури, журналів, книжкових додатків, а також інформаційних плакатів.
Учасники семінару взяли участь у майстер-класі «Робота з сервісами та документами Google», навчилися працювати з Google-формами, які можна використовувати для проведення online-опитувань.
Родзинкою семінару стала екскурсія до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в «ЛандауЦентр» , який засновано в січні 2014 року за ініціативи університетської громадськості та Асоціації випускників, викладачів і друзів університету. Мета Центру — стимулювати відродження втраченого інтересу до науки (насамперед у молоді) й заснувати унікальний в Україні осередок інтелектуального дозвілля.
У Центрі в ігровій формі можна спробувати себе в ролі археолога, доктора, опанувати закони фізики, хімії, теорію відносності або на макеті ткацького верстата пізнати древній спосіб виготовлення тканини, відчути себе велетнем і крихіткою, посидіти на стільці Йога, зібрати букви-головоломки, розглянути оптичні ілюзії тощо. Експонати центру допомагають наблизитися до науки, особливо в часи розвитку STEM-освіти.
Учасники семінару подякували організаторам за цікавий, продуктивний, насичений захід, завдяки якому отримали корисні знання та позитивні емоції.