top of page
images.jpg

VІІ обласний фестиваль 
«Шукай краси, добра шукай!»
300-річчя від дня народження
Григорія Сковороди

   Відповідно до плану роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з метою виявлення та підтримки творчого потенціалу вчительства, підвищення інтересу педагогів до творчої спадщини Григорія Сковороди, спонукання до формування власного розуміння митця з позицій сучасного читача, проводитиметься обласний фестиваль, присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Савича Сковороди «Шукай краси, добра шукай!»

4fad612cbcdfcb9ebad8be1aca064569.jpg

Номінація 

«СКОВОРОДА АРТ»

 

Учасники – учні 5-11 класів, учителі, бібліотекарі.

Формат: постер або афіша фестивалю «Шукай краси, добра шукай!», присвяченого 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди.

  Обласний фестиваль спрямований на поглиблене вивчення української мови та літератури, виявлення творчого потенціалу молоді та презентацію навчально-методичних і поетичних доробків педагогів, володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, виховання високої читацької та загальної культури.

   Захоплюємося учнями та колегами, які взяли участь у фестивалі  попри складну ситуацію в Україні, попри знищені та пошкоджені школи, попри відключення світла та брак інтернету (а учасників у 2022 році не менше, ніж у попередні роки).

   Мистецька номінація «СКОВОРОДА АРТ» традиційно зібрала велику кількість прихильників − ми отримали 117(!) робіт із 24 територіальних громад Донецької області. У роботах бринить щирий патріотизм, а ще відчуваються непохитні переконання авторів, що чесність, безкорисливість, ясність розуму, чиста совість – це ідеали сьогодення. Ми побачили сучасну інтерпретацію творчості українського філософа. І це гімн гуманізмові та свободі!

      Усього над створенням постерів/афіш працювали 35 учителів-предметників, 8 бібліотекарів, 85 учнів. Організаційний комітет відзначив 34 роботи зі 117. 

      Усі афіши/неафіші розміщені у соціальній мережі Facebook під хештегом #Фестиваль_Шукай_краси_добра2022.

1.jpg
Презентация_Афіши.jpg
click.png

Пропонуємо відвідати виставку постерів лауреатів Фестивалю-2022

 

bottom of page