V обласний фестиваль
«Шукай краси, добра шукай!», присвячений 90-річчю від дня народження Ліни Костенко
Відповідно до плану роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з метою виявлення та підтримки творчого потенціалу молодого покоління та вчительства, підвищення інтересу школярів і педагогів до творчої спадщини Ліни Костенко, спонукання до формування власного розуміння письменника з позицій сучасного читача, сприяння творчим зустрічам учителів та учнів області, із 3 вересня по 4 листопада 2020 року було проведено обласний фестиваль, присвячений 90-річчю від дня народження Ліни Костенко «Шукай краси, добра шукай!»
Мета Фестивалю: виявлення майстерності декламації, вокальних і образотворчих здібностей учнів, методичних і творчих досягнень учителів, зацікавлення творчою спадщиною Ліни Костенко та її значенням для розвитку української культури, формування здатності відчувати художнє слово, уміння інтерпретувати прочитане в нових формах презентації за допомогою слова, музики, фото, ІКТ.
Номінація
«Пост для соціальної мережі з фотографією в стилі Flat lay»
«Криши, ламай, трощи стереотипи!» (Ліна Костенко)
Учасники: учні 5-11 класів, бібліотекарі.
Для створення посту (повідомлення на форумі/блозі в Інтернеті) рекомендувалося створити текст до 500 знаків. Перші 2 рядки мали бути мотиваційними, можна було використовувати емодзі.
Тематика посту: промоції творів, видань Ліни Костенко або про Ліну Костенко, враження від прочитаного тощо. Конкурсні роботи були викладені в соцмережу під назвою #Фестиваль_Шукай_краси_добра.
Номінація
«Панорама буктрейлерів за творами Ліни Костенко»
Учасники – учні 5-11 класів, бібліотекарі.
Вимоги до буктрейлерів:
1. Буктрейлери мали бути створені за творами Ліни Костенко чи за сценарієм, що відповідає змісту її життя та творчості з зазначенням авторства використаних матеріалів (відео, текст, малюнки тощо).
2. Жанр – за вибором автора (мультфільм, відеофільм, музичний кліп, рекламний ролик тощо) у форматах AVI, MP4 тощо.
3. Тривалість – до 3 хвилин.
4. У буктрейлері були використані оригінальні фотографії; зображення книжок, про які знято ролик, сцени з творів, розіграні автором чи акторами-аматорами; мальована анімація або малюнки, комікси, власні ілюстрації; інші елементи, що придумані, зняті, зліплені, намальовані або записані власноруч.