top of page

Весняний Biblio Meetup

«Інтерактивізація та гейміфікація процесу читання»

26.png
на семинар.jpg
18.png

       Зниження інтересу до читання є загальносвітовою тенденцією, а промоція читання є однією з актуальних питань сьогодення.

       Нове покоління сприймає інформацію по-іншому, елементарно тому, що їх мозок працює інакше. Старі інструменти їм не підходять, варто опанувати нові підходи та нові технології. Тому спікери заходу поділитися своїм досвідом щодо використання інтерактивних форм та ігрових практик у бібліотечній діяльності.

28.png
на семинар.jpg
Ляшенко.jpg
Знімок екрана 2024-02-29 091432.png

Ткаченко Ганна, бібліотекар Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти наголосила на тому, що зниження інтересу до читання є загальносвітовою тенденцією та окреслила ключові напрямки Стратегії розвитку читання на період до 2032 року “Читання як життєва стратегія” та затвердження операційного плану її реалізації та 2023-2025 роки.

Знімок екрана 2024-02-29 092937.png
Піддубна.jpg
Філіппенко.jpg

      Зеленська Марина, завідувачка бібліотеки Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Бахмутської міської ради Донецької області розкрила питання упровадження інтерактивних методів в практику роботи бібліотеки як засобу розвитку творчої особистості читача.

      Ляшенко  Лариса, завідувачка бібліотеки Добропільського навчально – виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Добропільської міської ради м. Добропілля Донецької області у своєму виступі розставила точки перетину книги, електронних пристроїв та гри.

7.png
Знімок екрана 2024-02-29 100253 - копия.png
21.png
Зеленська.jpg
Знімок екрана 2024-02-29 093735 - копия.png

     Піддубна Олена, завідувачка бібліотеки Лиманського ліцею №4 Лиманської міської ради Донецької області ознайомила слухачів вебінару із сучасними підходами до промоції книги і читання за допомогою інтерактивізації та гейміфікації.

    Ігри як спосіб активізації інтересу до читання тема доповіді Філіппенко  Олена, завідувачки ІБЦ Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білозерської міської ради, лауреатки Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020. Учасники заходу отримали багато практичної інформації щодо створення ігор у різних сервісах.

   Розвиток штучного інтелекту сьогодні має великий вплив у багатьох сферах діяльності. Не оминула ця тема і бібліотечну справу.

   Семенова Олександра, завідувачка бібліотеки Білицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Добропільської міської ради ознайомила учасників вебінару з використанням штучного інтелекту в цифровому просторі бібліотеки, поділилася досвідом і окреслила перспективи.

30.png
Знімок екрана 2024-02-29 100253.png

   Учасники заходу брали участь у вікторині, генерували хмаринки слів, вчилися користуватися GPTchat, відвідали онлайн-виставку, створювали зображення за допомогою сервісів штучного інтелекту, отримали багато корисної інформації та купу позитивних емоцій!

фото група.jpg
bottom of page