top of page

 

    Проблема плагіату дуже давня, але дотепер не втрачає свої актуальності. Особливо гостро питання плагіату постало в часи ковідних обмежень, коли заклади освіти вимушено почали переміщати навчальний процес на онлайн-платформи. Через повномасштабну війну росії проти України онлайн-навчання залишається для багатьох дітей і молоді єдиною можливістю навчання. Тому є потреба в захисті авторських прав і удосконаленні алгоритмів, що допомагають виявляти факти запозичень.

   

 

 

 

Plag – провідна онлайн-платформа для виявлення та запобігання плагіату, забезпечення автентичності й оригінальності письмової роботи. Використовуючи передові алгоритми та об'ємні бази даних, платформа сканує тексти на предмет схожості з інтернет-джерелами та опублікованими матеріалами. Вона задовольняє запити як студентів, які зацікавлені у покращенні своєї роботи, так і викладачів, які прагнуть дотримуватись академічної доброчесності та етики. Технологію, яку використовує Plag, розроблено спеціально для роботи з різними мовами. Це перший у світі мультимовний інструмент для виявлення плагіату. На території України є безкоштовною.

   Також сайт Grade пропонує 9 найкращих ресурсів для перевірки унікальності письмових робіт.

  1. Unicheck – платний сервіс. Очевидною його перевагою є можливість встановити розширення для перевірки прямо в Google Документах або в програмах з пакета Office 365.

  2. Copywritely – платний сервіс, який підійде не лише для перевірки на плагіат, а й на граматичні помилки.

  3. Check plagiarism – безплатний ресурс, що дозволяє дізнатися відсоток унікальності письмової роботи, а також джерела запозиченої інформації.

  4. Grammarly – безплатна онлайн-платформа українських розробників, однак показує вона лише висновки: яка кількість плагіату та додаткових помилок була виявлена в роботі.

  5. Plagiarism detector – простий і зрозумілий ресурс для безплатної перевірки. Сервіс показує відсоток плагіату, виділяє запозичений текст червоним, дає посилання на ймовірні джерела, показує скільки відсотків тексту взято з кожного окремого джерела.

  6. Duplicheker – ресурс чудово підійде для перевірки на безоплатній основі робіт, написаних англійською.

  7. Small Seo Tools – ресурс розроблений для SEO-оптимізації текстів, однак може чудово підійти вчителю для оцінки якості есе учня з «технічного» боку. Перевірка на плагіат безоплатна.

  8. Quetext – простий ресурс для якісної перевірки робіт будь-якого обсягу абсолютно безплатно.

  9. GPTZero – безоплатний ресурс для виявлення текстів, створених штучним інтелектом.

Тож обираємо на свій смак сервіс, перевіряємо текст і не забуваємо, що жоден ресурс не дає 100% гарантії, а лише показує приблизний результат відповідно до своїх алгоритмів. Аби пересвідчитися в цьому — спробуйте перевірку на різних антиплагіат-ресурсах.

8ulYis1UTTo-1.jpg
bottom of page